Enjektör Memesi
Fiyatını Öğren
ara

Enjektör pulu nedir?

Enjektör pulu nedir? Bu pulun en önemli özelliği bakır olmasıdır. Doğru duydunuz bakır pul, bakır yapısı gereği esneyebilir, motor aksamlarında veya ihtiyaç duyulan her türlü sızdırmazlık ile ilgili yerlerde bakır pul kullanımını görebiliriz. Enjektör pulu da aynı işlem için kullanılır.

Enjektör pulu ne işe yarar?

Enjektörler direk pompa yanma odaları ile temas halindedir ve bağlantı yerleri önemlidir bu kısımlarda bu bakır pullar kullanılır ve sızdırma engellenir. Zaman ile bu pul özelliğini yitirip enjektörün arıza vermesine sebep olur. Enjektör dibinden ses gelmesi buna işarettir.

Enjektör pulu değişimi ve ücreti

Saf bakırdan üretilen enjektör pulu çok da pahalı değildir, büyüklüğü ve içyapı özelliğine göre tırnaklı olması gibi piyasada 3TL, 5TL ile 10TL gibi rakamlara bulmak mümkünüdür. Buradaki asıl ücret enjektör pul değişim fiyatıdır. Yani işçilik ücreti buda sizin gitmiş olduğunuz tamirci, pompacı ustanın aldığı para. Farklı ücretler olabilir birde sizin kaç tane enjektörün pulunun değişeceğine göre 50 TL ile 250 TL arasında fiyatlar söylenebilir. Birkaç usta ile görüşüp bu şekilde karar verebilirsiniz.

Firmamız bünyesinde ihtiyaç duyduğunuz tüm bakır pul imalatı yapılmaktadır. Bizden hemen fiyat teklifi isteye bilirsiniz. İlginizi çekecek diğer içerikler;
Enjektör pul fiyatı için hemen teklif al Tırnaklı bakır pul F00ZW0003 enjektör ısı kalkanı
Enjektör pulu arızası nasıl anlaşılır, fiyatı ne kadar dır. Enejktör pulu değişimi nasıl yapılır.
İhtiyaç duyduğunuz her marka enjektör memesi için bilgi almak veya enjektör memesinin fiyatını öğrenmek için;
Bizi hemen arayın, (0332) 236 97 15 yada online olarak sorun, Enjektör Memesi Fiyatı Öğren