mobil menu
ara   ara   yetkili adres
bosch enjektör memesi
delphi enjektör memesi
denso enjektör memesi
fischeer enjektör memesi
seven enjektör memesi
stanadyne enjektör memesi
yanmar enjektör memesi
zexel enjektör memesi
doowon enjektör memesi
zy enjektör memesi
< enjektormemesi.com >
Anasayfa » Blog » Enjektör memesi nedir
Enjektör memesi nedir

Enjektör memesi nedir

Enjektör memesi ne işe yarar

enjektör neden pahalı, Enjektör memesi markaları Bosch Delphi Denso

6198 defa incelendi

Enjektör memesi, yakıt sisteminin bir organı olan enjektörün en önemli parçalarından biridir. Enjektörün en alt kısmında bulunur. Enjektörün yarısı ile motor bloğunun içine girer. Yakıt sisteminde yanma odasına en yakın olan parçadır. Enjektör memesinin sözcük anlamı püskürteç memesidir. Başlıca iki kısımdan oluştur. Bunlar, Enjektör memesi mili ve Enjektör memesi gövdesidir.

Bir enjektör memesi, herhangi bir yakıt enjeksiyon sisteminin hayati bir bileşenidir. Optimum motor performansına izin vererek yanma odasına doğru miktarda ve basınçta yakıt vermekten sorumludur. Meme birkaç parçadan oluşur: sıvıyı küçük parçacıklara bölen bir atomizer; aynı anda ne kadar sıvının geçtiğini kontrol eden bir valf; ve akış hızını ve püskürtme modelini düzenlemeye yardımcı olan bir delik. Enjektör memeleri, dağıtım süreçlerinde doğruluğu korurken yüksek düzeyde ısı ve basınca dayanacak kadar dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Enjektörün görevi

Enjektörler, motor gereksinimlerine bağlı olarak çeşitli boyutlarda gelir ancak hepsinin, bu bileşenlerin üretiminde uzmanlaşmış Bosch veya Delphi Technologies gibi otomotiv üreticileri tarafından belirlenen belirli standartları karşılaması gerekir. Çoğu modern araç, aracın kabin ortamı dışındaki hız veya sıcaklık değişiklikleri gibi sürüş koşullarına bağlı olarak farklı ayarlarla programlanabilen elektronik kontrollü enjektörler kullanır; Autel MaxiDiag Elite MD802 serisi tarayıcı araçları gibi saygın kaynaklardan bugünlerde çevrimiçi olarak temin edilebilen ECU programlama yazılım paketleri kullanılarak önceden düzgün bir şekilde ayarlanmadığı takdirde, hava yoğunluğunun motorlardan gelen güç çıkışını önemli ölçüde etkilediği geziler bugün ABD yerel markaları ve Asya ithalatları da dahil olmak üzere dünya çapında, bu nedenle, 1996'dan beri tüm Kuzey Amerika kıtasında federal olarak zorunlu kılınan mevcut OBD2 protokollerini çalıştıran arabaların içinde bulunan hatalı elektronik kontrol ünitesi modülleriyle doğrudan ilgili sorunları teşhis etme sorunları yaşamaya artık gerçekten gerek yok. yıl modelden itibaren, kelimenin tam anlamıyla bundan daha yeni olan her şey, önceden özel ekipman satın alınmasını gerektirmeden, kutudan çıkar çıkmaz mükemmel bir şekilde çalışmalıdır, sadece ilk denemede işinizi yapın!

Genel olarak, enjektör nozülleri, normal çalışma koşullarında mümkün olan maksimum verimlilik için gereken belirli basınçlarda kesin miktarlarda benzin sağlamaya yardımcı olduklarından, herhangi bir aracın yakıt enjeksiyon sisteminin düzgün çalışmasını sağlamada önemli bir rol oynar ve onları bugün genel otomobil tasarım endüstrisinin her zamankinden daha fazla ayrılmaz bir parçası haline getirir. teşekkürler teknoloji son on yılda yapılan ilerlemelerle günümüz durumuna öncülük ediyor 2020 pandemi döneminde şu anda yaşadığımız durumu küresel olarak herkesin hayatını etkiliyor kabul etmek isteyip istemediğini kabul etmek isteyip istemediğini kimse ne derse desin sonuç her zaman aynı kesin sonuç yine de doğru olmaya devam ediyor – daha iyi yakıt tüketimi, daha düşük emisyonlara yol açar, sonuç olarak daha temiz bir atmosfer hepimize fayda sağlar umarım yakın gelecekte bir gün işler nihayet normale dönmeye başladığında önceki salgında görülen seviyeler önceki yılda olmaya başlar burada umut ilerlemeye devam eder

Enjektör memesi ne işe yarar enjektör neden pahalı  Enjektör memesi markaları Bosch Delphi Denso

tarih 20.05.2023     inceleme 6198 defa görüntülendi.
İhtiyaç duyduğunuz her marka enjektör memesi için bilgi almak veya enjektör memesinin fiyatını öğrenmek için;
Bizi hemen arayın, (0332) 236 97 15 yada online olarak sorun, Enjektör Memesi Fiyatı Öğren
enjektör memesi fiyatları

EnjektorMemesi.com bir SİSMAK OTOMOTİV markasıdır. Sismak Otomotiv olarak kendi araçlarımız ile yurt içinde geniş bir dağıtım ağına sahibiz. Bunun yanında SDS markamız ile yurt dışına da ürünlerimizin ihracatını yapmaktayız.
* Aradığınız tüm marka ve model araçlarınız için enjektör yedek parçaları için doğru yerdesiniz.

İletişim bilgileri
yetkili servis numarası 0 332 236 97 15
yetkili mail bilgi@enjektormemesi.com
servis saatleri Pazrt - Cumrt : 08.00 - 18.00
yetkili servis adresi Fevzi Çakmak Mh.

BÜSAN OSB 5.Sk No:29
Karatay/Konya/Türkiye

2023 Sismak Otomotiv© Gizlilik politikasıEnjektör Memesi FiyatlarıSitemapGoogle xhtml css alexa    Web Tasarım | SEO
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry