mobil menu
ara   ara   yetkili adres
bosch enjektör memesi
delphi enjektör memesi
denso enjektör memesi
fischeer enjektör memesi
seven enjektör memesi
stanadyne enjektör memesi
yanmar enjektör memesi
zexel enjektör memesi
doowon enjektör memesi
zy enjektör memesi
< enjektormemesi.com >
Anasayfa » Blog » Enjektör memesi temizliği
Enjektör memesi temizliği

Enjektör memesi temizliği

Enjektör memesi temizliği

enjektör memesi temizliği fiyatı, enjektör satışı

6873 defa incelendi

Enjektör memesi temizliği önceden de belirtildiği gibi yetkili servisler tarafından yapılması gerekir. Lakin değiştirilmek istenilmeyen temizlenip kullanılır hale gelen memenin arızası ne olabilir? Enjektör memesi yanma odalarına bağlıdır. Bu odalarda dakika da enjektör memesinin püskürtmesiyle 1000 kere patlama olur. Bu patlamalar sonucunda ister istemez enjektör memesinin uç tarafında kurum oluşur. Bu kimyasal bir olaydır. Delikler kapanma duruma gelebilir. Bakım esnasında enjektör memesi söküldüğünde uçları temizlenir mili gövdesine alıştırılır. Kontrol edilir performansında herhangi bir düşme yoksa tekrar kullanılabilir.

Ayrıntılı olarak yeni içeriğimize buradan erişebilirsiniz.

Enjektör memeleri, herhangi bir yakıt sisteminin kritik bir bileşenidir. Bunlar olmadan motor düzgün çalışmaz ve hatta diğer bileşenlerde büyük hasara neden olabilir. Enjektör memelerinin temizlenmesi, optimum performansı sağlamak için birkaç bin milde bir yapılması gereken düzenli bakımın önemli bir parçasıdır. Enjektör memesini şu şekilde temizleyebilirsiniz:

İlk adım, nozulu yuvasından çıkarmak ve aşınma veya çatlak, korozyon, kir birikmesi vb. temizleme prosedürleri.

enjektör memesi fiyatı

Başlığı hasar belirtileri açısından inceledikten sonra temizlemeye başlamanın zamanı geldi! Bunu yapmanın iyi bir yolu, Emme Valfi ve Turbo Temizleyici Sprey gibi yakıt enjeksiyon sistemlerinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış özel bir kimyasal temizleyici kullanmaktır; süreçte halkalar veya contalar. Birazını bir beze püskürtün ve tekrar temiz görünene kadar tüm yüzeyleri silin - kirin birikebileceği, ulaşılması zor alanları unutmayın! Her bir alanı silmeyi bitirdikten sonra, aracınızın motor bölmesindeki yerine yeniden takmadan önce her şeyin tamamen kurumasını bekleyin, bir kez daha kullanıma hazır olun, kısa süre sonra gerekirse çok hızlı, bazen de gerektiğinde, genellikle uzun sürüşler sırasında uzak yerlere güvenli bir şekilde gidin lütfen. çok teşekkür ederim gerçekten iyi eğlenceler herkese iyi yolculuklar herkese sağlıcakla kalın her zaman şerefe!!!

Enjektör memeleri, bir aracın yakıt sisteminin önemli bir parçasıdır ve motorun sorunsuz çalışması için temiz tutulmaları gerekir. Enjektör memelerinin temizlenmesi zor değildir ancak bazı özel araç ve gereçlerin yanı sıra işlemin nasıl çalıştığı hakkında bilgi gerektirir. Enjektör memenizi nasıl düzgün bir şekilde temizleyeceğiniz konusunda bazı ipuçları:

Öncelikle pense, tornavida, anahtar ve lokma takımı gibi birkaç temel alete ihtiyacınız olacak. Karbüratör temizleyici veya fren parçaları temizleyici gibi uygun bir temizleme solventine de sahip olmalısınız. Temizleme amacıyla kolayca erişilebilmesi için memeyi yerinde tutan tüm kelepçeleri veya cıvataları sökerek başlayın. Nozulun kendisine eriştiğinizde pense veya cımbız kullanın, içindeki kalıntıları dikkatlice çıkarın, ardından gerekirse yeni contalar kullanarak her şeyi tekrar bir araya getirmeden önce yüzey alanındaki tüm kirler temizlenene kadar seçtiğiniz solventi püskürtün. .

Son olarak, tüm bileşenler yerine yerleştirildikten sonra motoru çalıştırın, birkaç dakika rölantide bırakın egzoz borusundan hala duman çıkıp çıkmadığını kontrol edin, bu da kirli koşulları gösterir, istenen sonuca ulaşılana kadar yukarıdaki adımları tekrarlayın, bu şekilde yakıt sisteminin düzgün çalışması sağlanır, araç sorunsuz bir şekilde en iyi şekilde çalışır bu talimatları doğru bir şekilde uyguladığınız için teşekkür ederim. Bu basit adımları düzenli olarak uygulayarak, enjektörler gibi önemli bileşenlerin uzun ömürlü olmasını sağlarken aracınızın yakıt enjeksiyon sistemindeki optimum performans seviyelerinin korunmasına yardımcı olabilirsiniz!

Enjektör memesi temizliği enjektör memesi temizliği fiyatı enjektör satışı

tarih 04.06.2023     inceleme 6873 defa görüntülendi.
İhtiyaç duyduğunuz her marka enjektör memesi için bilgi almak veya enjektör memesinin fiyatını öğrenmek için;
Bizi hemen arayın, (0332) 236 97 15 yada online olarak sorun, Enjektör Memesi Fiyatı Öğren
enjektör memesi fiyatları

EnjektorMemesi.com bir SİSMAK OTOMOTİV markasıdır. Sismak Otomotiv olarak kendi araçlarımız ile yurt içinde geniş bir dağıtım ağına sahibiz. Bunun yanında SDS markamız ile yurt dışına da ürünlerimizin ihracatını yapmaktayız.
* Aradığınız tüm marka ve model araçlarınız için enjektör yedek parçaları için doğru yerdesiniz.

İletişim bilgileri
yetkili servis numarası 0 332 236 97 15
yetkili mail bilgi@enjektormemesi.com
servis saatleri Pazrt - Cumrt : 08.00 - 18.00
yetkili servis adresi Fevzi Çakmak Mh.

BÜSAN OSB 5.Sk No:29
Karatay/Konya/Türkiye

2023 Sismak Otomotiv© Gizlilik politikasıEnjektör Memesi FiyatlarıSitemapGoogle xhtml css alexa    Web Tasarım | SEO
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry